Dbamy o Twoją zieleń od 1985 roku.

Firma Zakład Urządzania, Utrzymania Zieleni spółka z o.o. oferuje głównie usługi z zakresu pielęgnacji zieleni, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, zagospodarowania zieleni, wycinki i pielęgnacji drzew oraz ekologii w tym recyklingu odpadów.

+
Lat doświadczenia
+
Hektarów utrzymanej zieleni
+
Procent zadowolonych klientów

Zakres działalności

W naszej ofercie jest wycinka i pielęgnacja drzew, w tym szczególnie trudnych oraz niebezpiecznych drzew, szeroko rozumiane urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni. Wycinamy drzewa kolidujące z sieciami energetycznymi, budynkami, rosnące w pasach zieleni przydrożnej, terenach miejskich. Wykonujemy również pielęgnację oraz wycinkę drzew z terenów objętych ochroną konserwatorską- zabytkowe parki, cmentarze. Wykonujemy pielęgnację drzew uznanych za pomniki przyrody. Zajmujemy się również utrzymaniem i zakładaniem terenów zieleni. W zakres naszych prac wchodzi zieleń miejska (kompleksowe utrzymanie terenów zieleni miejskiej), spółdzielni mieszkaniowych, zakładów pracy oraz ogrodów przydomowych w tym sezonowe i całoroczne utrzymanie zieleni niskiej oraz wysokiej, nasadzenia (w tym drzew o dużych parametrach wielkościowych), sprzątanie i wywóz nieczystości, odśnieżanie chodników i dróg oraz koszenie. W naszej ofercie znajdują się również usługi ogrodnicze: pielęgnacja ogrodów, projektowanie zieleni, architektura ogrodów i urządzanie ogrodów

Ponad to wykonujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu rekultywacji terenów zielonych, aeracji i wertykulacji trawników, frezowaniu pni drzew, rozdrabnianiu gałęzi. Oferujemy również pomoc na terenach inwestycyjnych tj. zabezpieczanie drzew na placach budowy, drogi tymczasowe na budowie, porządkowanie terenu po zakończonych pracach budowlanych w tym niwelacja terenu, przygotowanie terenu pod nasadzenia oraz trawniki.

Nasza misja

Zajmujemy się pielęgnacją oraz wycinką drzew i krzewów oraz utrzymaniem zieleni. Usługi wykonujemy dla jednostek publicznych (gminy, urzędy miast, cmentarze, zarządy dróg) oraz przedsiębiorstw, a także klientów prywatnych. Nasze usługi wykonujemy solidnie i profesjonalnie z jednoczesnym naciskiem na ciągły rozwój firmy. Dysponujemy świetnie wykwalifikowana kadrą z długoletnim doświadczeniem oraz sprzętem najwyższej jakości. Firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat cały czas rozwijając się i zdobywając nowe doświadczenia. Naszym celem jest świadczyć usługi na najwyższym poziomie z poszanowaniem i dbałością o zieleń.